KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003019
nr 1600 3019
Rolf Mellström
(1896-1953), Sverige
Oljemålning, "Måsungar". Signerad, daterad 1932. Olja på pannå, 35x59 cm, yttermått inklusive ram: 45x68 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:52:16
21/2 12:30:56
Rolf Mellström
Läs mer om Rolf Mellström